MasterHosein

Supervisor
 • تعداد ارسال ها

  29
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

 • روز های برد

  1

MasterHosein آخرین باز در روز شهریور 6 برنده شده

MasterHosein یکی از رکورد داران بیشترین تعداد پسند مطالب است !

اعتبار در سایت

4 Neutral

درباره MasterHosein

 • تاریخ تولد تعیین نشده
 1. چنانچه شما در گیم سرور و یا تیم اسپیک توسط ادمینی به هر دلیلی محروم شده اید می توانید به کمک فرم زیر درخواست رفع محرومیت اکانت خود را قرار دهید و در صورت صلاحدید تیم مدیریتی اکانت شما از محرومیت خارج خواهد شد در غیر این صورت باید زمان مشخص شده ی محرومیت طی شود . فرم درخواست : - نام شما در بازی : - اطلاعات اکانت شما در بازی ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - سابقه ی فعالیت شما در سرور ( ممبر ، لیدر ، هلپر ، ادمین ) : - از کجا محروم شده اید ( گیم سرور / تیم اسپیک ) : - نام ادمینی که شما را محروم کرده است : - اسکرین شات از مدت زمان محرومیت شما : - دلیل محرومیت شما : - توضیحات : شما میتوانید با استفاده از ارسال پاسخ به همین تاپیک درخواست خود را قرار دهید .
 2. در صورتی که ادمینی بر خلاف قوانین سرور عمل کرد شما میتوانید به کمک فرم زیر توسط ارسال پاسخ در این تاپیک از او شکایت کنید اگر شکایت شما طبق قوانین و فرم زیر نباشد ، رد خواهد شد . فرم شکایت : - نام شما در بازی : - نام ادمینی که از او شکایت دارید : - اطلاعات ادمینی که از او شکایت دارید ( شامل لول ) : - اطلاعات اکانت شما ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - توضیحات شکایت : - مدارک ( عکس و یا فیلم ) : نکته : دخالت در شکایت دیگران در صورتی که به شما مربوط نباشد ( به عنوان شاهد و یا در صورتی که شما در شکایت توسط ادمین تگ نشده باشید ) اخطار فروم دریافت خواهید کرد.
 3. MasterHosein

  نحوه صحیح ارسال شکایت از هلپر

  در صورتی که هلپری بر خلاف قوانین سرور عمل کرد شما میتوانید به کمک فرم زیر توسط ارسال پاسخ در این تاپیک از او شکایت کنید اگر شکایت شما طبق قوانین و فرم زیر نباشد ، رد خواهد شد . فرم شکایت : - نام شما در بازی : - نام هلپری که از او شکایت دارید : - اطلاعات هلپری که از او شکایت دارید ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - اطلاعات اکانت شما ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - توضیحات شکایت : - مدارک ( عکس و یا فیلم ) : نکته : دخالت در شکایت دیگران در صورتی که به شما مربوط نباشد ( به عنوان شاهد و یا در صورتی که شما در شکایت توسط ادمین تگ نشده باشید ) اخطار فروم دریافت خواهید کرد.
 4. در صورتی که رئیس جمهوری بر خلاف قوانین سرور عمل کرد شما میتوانید به کمک فرم زیر توسط ارسال پاسخ در این تاپیک از او شکایت کنید اگر شکایت شما طبق قوانین و فرم زیر نباشد ، رد خواهد شد . فرم شکایت : - نام شما در بازی : - نام رئیس جمهوری که از او شکایت دارید : - اطلاعات رئیس جمهوری که از او شکایت دارید ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - اطلاعات اکانت شما ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - توضیحات شکایت : - مدارک ( عکس و یا فیلم ) : نکته : دخالت در شکایت دیگران در صورتی که به شما مربوط نباشد ( به عنوان شاهد و یا در صورتی که شما در شکایت توسط ادمین تگ نشده باشید ) اخطار فروم دریافت خواهید کرد.
 5. MasterHosein

  نحوه صحیح ارسال شکایت از وزرا

  در صورتی که وزیری بر خلاف قوانین سرور عمل کرد شما میتوانید به کمک فرم زیر توسط ارسال پاسخ در این تاپیک از او شکایت کنید اگر شکایت شما طبق قوانین و فرم زیر نباشد ، رد خواهد شد . فرم شکایت : - نام شما در بازی : - نام وزیری که از او شکایت دارید : - اطلاعات وزیری که از او شکایت دارید ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - اطلاعات اکانت شما ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - توضیحات شکایت : - مدارک ( عکس و یا فیلم ) : نکته : دخالت در شکایت دیگران در صورتی که به شما مربوط نباشد ( به عنوان شاهد و یا در صورتی که شما در شکایت توسط ادمین تگ نشده باشید ) اخطار فروم دریافت خواهید کرد.
 6. MasterHosein

  نحوه صحیح ارسال شکایت از لیدر

  در صورتی که لیدری بر خلاف قوانین سرور عمل کرد شما میتوانید به کمک فرم زیر توسط ارسال پاسخ در این تاپیک از او شکایت کنید اگر شکایت شما طبق قوانین و فرم زیر نباشد ، رد خواهد شد . فرم شکایت : - نام شما در بازی : - نام لیدری که از او شکایت دارید : - اطلاعات لیدری که از او شکایت دارید ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - اطلاعات اکانت شما ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - توضیحات شکایت : - مدارک ( عکس و یا فیلم ) : نکته : دخالت در شکایت دیگران در صورتی که به شما مربوط نباشد ( به عنوان شاهد و یا در صورتی که شما در شکایت توسط ادمین تگ نشده باشید ) اخطار فروم دریافت خواهید کرد.
 7. MasterHosein

  نحوه صحیح ارسال شکایت از پلیر

  در صورتی که شخصی بر خلاف قوانین سرور عمل کرد شما میتوانید به کمک فرم زیر توسط ارسال پاسخ در این تاپیک از او شکایت کنید اگر شکایت شما طبق قوانین و فرم زیر نباشد ، رد خواهد شد . فرم شکایت : - نام شما در بازی : - نام شخصی که از او شکایت دارید : - اطلاعات شخصی که از او شکایت دارید ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - اطلاعات اکانت شما ( شامل لول ، فکشن و کشور ) : - توضیحات شکایت : - مدارک ( عکس و یا فیلم ) : نکته : دخالت در شکایت دیگران در صورتی که به شما مربوط نباشد ( به عنوان شاهد و یا در صورتی که شما در شکایت توسط ادمین تگ نشده باشید ) اخطار فروم دریافت خواهید کرد.